Залужний поговорив телефоном з Міллі. Про що йшлося

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний під час засідання Верховної Ради України, в Києві, 28 грудня 2022 р. Фото: УНІАН

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний обговорив із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі постачання необхідного Силам оборони озброєння, зокрема далекобійних снарядів.

Про це Валерій Залужний повідомив у Telegram.

"Провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Приділили увагу питанню постачання озброєння, військової техніки та боєприпасів. Серед пріоритетних потреб — далекобійні снаряди", — йдеться в дописі Головнокомандувача ЗСУ.

Залужний зазначив, що розповів Міллі про обстановку на фронті, подальші плани Збройних сил щодо визволення української території, а також про можливі дії противника.

Головнокомандувач ЗСУ також поінформував голову Об'єднаного комітету начальників штабів США про російські масовані атаки крилатими та балістичними ракетами, ударними безпілотниками та керованими авіабомбами.

"Важливо працювати над посиленням протиповітряної оборони України за рахунок додаткових систем та винищувачів F-16", — зауважив Залужний.

31 травня координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі повідомив, що США виділяють Україні новий пакет військової допомоги, до якого увійдуть зокрема ПЗРК Stinger, системи ППО Avenger та боєприпаси для HIMARS.