За добу військо РФ не просунулося на жодному з напрямків, на яких вело наступ — Маляр

Важливо
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час Другого інтернаціонального форуму зі стратегічних комунікацій у Києві, 3 березня 2023 року, фото: Getty Images

За добу військо РФ не просунулося на жодному з напрямків, на яких вело наступ. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За словами представниці Міноборони, на півночі на кордоні з Білоруссю ситуація стабільна. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. На кордоні з РФ у прикордонних районах окупанти продовжують зберігати військову присутність. Здійснюють мінометні та артилерійські обстріли, завдають авіаційні удари.

На півдні військо РФ перебуває  в  обороні.

Схід, за словами Маляр, — епіцентр бойових дій. Військо РФ не полишає мету захопити Донецьку та Луганську області.

“Інтенсивність наступальних дій ворога протягом доби дещо знижена. Натомість зберігається інтенсивність артобстрілів та авіаційних ударів”, — відзначила Маляр.

На трьох напрямках з шести протягом доби росіяни не наступали. Йдеться про  Лиманський, Авдіівський, Шахтарський напрямки.

На Куп’янському напрямку окупанти ведуть безуспішні наступальні дії.

На Мар’їнському напрямку протягом доби українські захисники відбили 12 атак окупаційного війська в районі Мар’їнки.

На Бахмутському напрямку військо РФ наступальних дій наразі не проводить. Втім продовжує обстріли та завдає авіаційних ударів. Також на цьому напрямку триває заміна та перегрупування російських військ.

“Наші війська контролюють південно-західні околиці Бахмута. На півночі та півдні передмістя Бахмута рух наших військ декілька днів тому призупинено для виконання інших військових задач. Які, власне, виконуються”, — повідомила Маляр.