У Києві замінюють тепломережі на проспекті Леся Курбаса Фото: КМДА

Районний підрозділ теплових мереж "Святошино", проводить заміну тепломереж центрального опалення та гарячого водопостачання між житловими будинками на проспекті Леся Курбаса. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на КП "Київтеплоенерго".

У Києві замінюють тепломережі на проспекті Леся Курбаса Фото: КМДА

Зазначається, що тепломережі були прокладені 50 років тому і в середньому тут усували 8 пошкоджень за рік. Наразі на ділянці прокладають 100 м гнучких пластикових, попередньо ізольованих армованих труб швейцарського виробництва. Їхній термін експлуатації — 49 років.

У Києві замінюють тепломережі на проспекті Леся Курбаса Фото: КМДА

"Заміна мережі на цій ділянці покращить якість теплопостачання для 826 киян та одного з найбільших в Україні дитячих закладів — Центру позашкільної роботи Святошинського району, який об’єднує 5 тисяч дітей",— йдеться у повідомленні.

У столиці фахівці "Київтеплоенерго" замінюють тепломережі на проспекті Леся Курбаса Фото: КМДА

У "Київтеплоенерго" зауважили, що ремонт здійснюються цілодобово із мінімальним відключенням теплопостачання у споживачів. Для цього фахівці спочатку монтують нові мережі, а потім роблять переключення та демонтаж старих.

Що відомо про ремонт та заміну тепломереж у Києві

Від початку опалювального сезону аварійні бригади "Київтеплоенерго" усунули понад 4 тисячі пошкоджень теплових мереж. З початку 2023 року — понад 1,3 тис. пошкоджень тепломереж опалення та гарячого водопостачання.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальне підприємство.

Зазначається, що терміни відновлення послуг із теплопостачання навіть при пошкодженнях магістральних трубопроводів тривали в середньому не довше доби.

Київ отримав від Польщі ізольовані труби та комплектуючі для аварійного ремонту теплової мережі міста. Це дозволить забезпечити надійну експлуатацію тепломережі понад 30 років

Восени у межах Проєкту енергетичної безпеки USAID "Київтеплоенерго" отримало труби і трубопровідну арматуру вартістю 1,3 млн доларів, які мають замінити 11 кілометрів пошкоджених тепломереж. Їх використання допоможе "Київтеплоенерго" зменшити технічні втрати і скоротити споживання газу.

У вересні Києві замінили вже 26 км аварійних тепломереж та ліквідували понад 2,1 тисячі пошкоджень під час гідравлічних випробувань.

У межах підготовки до опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. Аварійники працюють цілодобово у всіх районах Києва. Вони усувають пошкодження, виявлені під час гідравлічних випробувань теплових мереж та під час експлуатації.

У Києві наприкінці літа комунальники планово провели гідравлічні випробування тепломереж, під час яких усунули понад 1700 аварій.

Читайте також

Міські енергоефективні програми: про зміни й оновлення розповіли представникам ОСББ

У київській підземці з'являться наскрізні вагони

У Києві відновили будівництво метро на Виноградар