"Є свобода, дайте крила". Зеленський дав спікеру парламенту Британії шолом українського пілота. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

. Фото: AP

На шоломі українського пілота, який президент Володимир Зеленський подарував спікеру британського парламенту написано: "У нас є свобода — дайте нам крила, щоб захистити її".

Президент Володимир Зеленський у своїй промові до британського парламенту закликав надати Україні бойові літаки і закінчуючи виступ — заздалегідь за них подякував.

"Я вірю, що цей символ допоможе нам у створенні нашої наступної коаліції, коаліції літаків, і звертаюся до вас і світу з простими і водночас найважливішими словами: "Бойові літаки для України — крила для свободи", — сказав він, подарувавши спікерові Палати громад шолом українського пілота.

Зеленський в Лондоні: що відомо про перший з початку вторгнення РФ візит в Британію

8 лютого 2023-го президент України Володимир Зеленський прибув до Великої Британії з першим візитом після вторгнення Росії в Україну 2022 року. Це другий закордонний візит українського президента з початку війни.

Із прем’єр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком Зеленський обговорив питання оборонної підтримки та відбудови України, Формули миру, а також недопущення російських і білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх, повідомляє пресслужба глави держави.

Президент також зустрівся з королем Великої Британії Чарльзом III.