До "Гвардії наступу" за день звернулись тисячі добровольців — МВС

Військовослужбовиця підрозділу Нацгвардії України долає смугу перешкод на військовій базі поблизу Вишгорода на Київщині під час змагань 26 вересня 2018 року. Військовослужбовці вперше взяли участь у змаганнях разом із чоловіками. Фото: Getty Images

У перший день набору добровольців до лав штурмових бригад "Гвардія наступу" у Міністерство внутрішніх справ звернулися тисячі потенційних кандидатів.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

"У структурі МВС України розпочався набір добровольців до штурмових бригад у складі Національної гвардії, Національної поліції та Держприкордонслужби. Уже фіксується позитивна динаміка щодо подачі заявок на вступ до лав штурмових бригад під егідою МВС України", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, у Центри надання адміністративних послуг звернулися 3086 громадян, зазначають у міністерстві. З них подали заявки – 527 людей. До штурмових підрозділів Нацполіції виявили бажання долучитися 291 потенційний доброволець, до Нацгвардії – 114 та Держприкордонслужби — 122.

При цьому на цільовий сайт storm.mvs.gov.ua подано 2049 анкет. До штурмових підрозділів Нацполіції — 535, Нацгвардії — 1200 та Держприкордонслужби — 314.

"На "гарячу лінію" з питань консультації щодо вступу та діяльності штурмових бригад МВС надійшло 480 дзвінків. Щодо штурмових підрозділів Нацполіції – 142, Нацгвардії – 182 та Держприкордонслужби – 156", — розповіли в міністерстві.

У МВС нагадали, що доєднатися до "Гвардії наступу" можна у зручному і простому форматі, подавши відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або ж заповнивши заявку через Центри надання адміністративних послуг.

Читайте також

МВС розпочало формування штурмових бригад "Гвардія наступу". Як вступити до бригади