МВС розпочало формування штурмових бригад "Гвардія наступу". Як вступити до бригади

Українські військові. Фото: ДПСУ

Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад "Гвардія наступу". Про це в етері Суспільного розповіла заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

За її словами міністерство посилюємо українські Сили безпеки і оборони для проведення наступальних дій, звільнення ТОТ

"Для цього завдання нам потрібні мотивовані воїни. Тому ми нещодавно оголосили набір, рекрутингову кампанію, до “Гвардії наступу”. Ми почали формування восьми наступальних бригад Нацгвардії, поліції і прикордонної служби. Більше про ці бригади можна прочитати на сайті", — сказала вона.

Павліченко додала, що для вступу до бригад бойовий досвід не є обов’язковим

"Кожен, хто сьогодні вирішить стати добровольцем і вступити до лав Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, перш за все мають визначитися, в якому підрозділі вони хочуть проходити служб", — зазначила посадовиця.

За її словами, можна подати заявку на сайті. Також на сайті можна подивитися, де знаходяться найближчі ЦНАПи, прийти туди, і там нададуть більш детальну інформацію.

"Перший етап — подати заявку. Потім кандидату потрібно пройти військово-лікарську комісію в медичних підрозділах системи МВС, скласти тестування, в т.ч. і психологічне та певні фізичні нормативи. після цього пройти відповідне навчання. І вже після цього цей підрозділ буде братися до виконання поставлених завдань. Бойовий досвід не є обов’язковим. Він точно стане в пригоді, але така умова сьогодні не ставиться", — сказала заступниця міністра.

Читайте також:

"Гвардія наступу": хто може вступити до лав штурмовиків та чи будуть мобілізованих відправляти у наступ

"Гвардія наступу": як набиратимуть добровольців на Харківщині