Формується штурмовий підрозділ "Лють": де записатися в Дніпрі

Суспільне Дніпро

У рамках рекрутингової кампанії "Гвардія наступу" на Дніпропетровщині формують штурмовий підрозділ "Лють" МВС України. Про це сказано в повідомленні Луганської обласної військової адміністрації (ОВА).

За інформацією з ОВА, до підрозділу увійшов батальйон "Луганськ-1" в повному складі, а також аналогічні підрозділи поліції "Сафарі" і "Цунамі".

Наразі оголосили набір на заміщення вакантних посад.

Як пояснив начальник поліції Луганської області Олег Григоров, бригада "Лють" складатиметься приблизно із 4 тисяч людей.

"Підрозділи, які першими увійшли до складу бригади "Лють", вже зарекомендували себе в умовах війни. До речі, батальйон "Луганськ-1" від дня утворення і до 2022 року включно виконував завдання на рідній землі", – сказав командир батальйону поліції особливого призначення «Луганськ-1» Олександр Твердохліб.

Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи відбуватиметься у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАПах).

Відбір добровольців-жителів Луганської області організовано у Лівобережному та Правобережному ЦНАПах Дніпра (проспект Слобожанський, 31д та вулиця Марії Кюрі, 5).

Дізнатися більше та записатися онлайн можна на сайті.

Що відомо

  • В Україні стартувала національна кампанія рекрутингу "Гвардія Наступу", де прикордонники, поліція та Нацгвардія розпочинають набір добровольців у штурмові батальйони восьми нових бригад.

Читайте також

Поліція відкрила понад 60 тисяч проваджень щодо вчинення росіянами злочинів на території України — Клименко

"Лють", "Буревій", "Карадаг". На Дніпропетровщині стартував набір в загони "Гвардії Наступу": кого беруть, де записатися

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро