"Лють", "Буревій", "Карадаг". На Дніпропетровщині стартував набір в загони "Гвардії Наступу": кого беруть, де записатися

Важливо
Суспільне Дніпро

На Дніпропетровщині стартував проєкт зі створення додаткових штурмових бригад — "Гвардія Наступу", який має на меті звільнення українських земель від російських військових. Про це під час брифінгу повідомив в.о. голови Дніпропетровської облвійськадміністрації Володимир Орлов.

За його словами, бригади, що отримають назви "Лють", "Рубіж", "Карадаг", "Буревій", "Азов", "Червона калина" тощо, формуються з добровольців на базі Нацполіції, Держприкордонслужби та Нацгвардії.

"Запрошуємо мотивованих, сильних добровольців, які готові захищати Батьківщину. Дев`ять ЦНАПів Дніпропетровщини проводять запис. Приходьте, записуйтеся. Час повертати своє", — сказав посадовець.

Як розповів заступник начальника управління поліції Дніпропетровщини Володимир Богоніс, наразі поліцейські підрозділи вже виконують завдання з оборони країни. До підрозділу "Лють", який створюватиметься на базі Нацполіції, запрошують нинішніх та колишніх працівників правоохоронних органів, а також молодь.

"Запрошуємо насамперед діючих та колишніх поліцейських, які знають, як поводитися зі зброєю. Яких вчать, як заходити у будинки. Ті навички, які мають поліцейські — неоціненні для звільнення територій", — говорить він.

Володимир Богоніс зазначив, бійці підрозділів "Гвардії Наступу" пройдуть навчання і матимуть відповідне сучасне спорядження й зброю, зокрема й танки. Їхнє завдання на 99% — штурмові та наступальні операції.

Особливих вимог до кандидатів, за словами заступника начальника поліції області, немає. Людина, яка отримала повістку, також може за бажанням повідомити про те, що хоче служити у "Гвардії Наступу". Жінки також можуть вступити до згаданих підрозділів.

Усі підрозділи підпорядковуватимуться Міністерству внутрішніх справ. Для бійців передбачили матеріальне заохочення.

Дізнатися більше та записатися онлайн можна на сайті. А ще заявки приймають у дев’яти ЦНАПах області.

Читайте також

Поліція відкрила понад 60 тисяч проваджень щодо вчинення росіянами злочинів на території України — Клименко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро