У Макарівській ТГ показали, як школярі плетуть маскувальні сітки на передову

Фото: Вадим Токар \ Telegram

Учні одної зі шкіл в Макарівській територіальній громаді на Київщині допомагають українським військовим. Вони плетуть маскувальні сітки та виготовляють окопні свічки. Про це повідомив Макарівський голова Вадим Токар.

Учні також допомагають односельчанам збирати продукти харчування для воїнів.

"Діти з великим натхненням створюють сувеніри, малюють малюнки, пишуть листи та готують смаколики для наших героїв, які перебувають на "найгарячіших" ділянках фронту", — розповідає Токар.

Фото: Вадим Токар \ Telegram

Також колективи закладів освіти організовують та беруть участь у благодійних ярмарках та акціях, кошти від яких спрямовують на потреби Збройних сил України.

Як ще діти допомагають ЗСУ

У Кагарлицькому ліцеї у Київській області учні 8 класу зібрали речі та гроші для потреб ЗСУ. Усе зібране передали безпосередньо учасникам бойових дій.

Київський школяр, 12-річний Юрій, протягом чотирьох років зібрав 10 тисяч гривень для потреб ЗСУ. Ці кошти він заробляв співом та відкладав з подарунків рідних. Гроші на армію дронів Юрій передав через платформу United24.

17-річна Ліза із села Липівка Бучанського району виставила на продаж свою картину, написану після деокупації Київської області. Кошти за неї передасть українським військовим.

Киянка Валерія Єжова зібрала 21 тисячу гривень для допомоги Збройним силам України, граючи з перехожими в шашки на вулиці. Усі виграні кошти Валерія передала до Благодійного фонду Сергія Притули.

Читайте також

Родина підприємців на Київщині щомісяця віддає по 200 кг грибів на підтримку ЗСУ

Допомагали дітям у Броварах після авіакатастрофи. У ДСНС нагородили старшокласників