10 тисяч гривень на потреби ЗСУ. Хлопчик збирав кошти протягом 4 років

Фото: Міністерство цифрової трансформації/Facebook

Київський школяр, 12-річний Юрій, протягом чотирьох років зібрав 10 тисяч гривень для потреб ЗСУ. Ці кошти він заробляв співом та відкладав з подарунків рідних.

Про це повідомляє повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Гроші на армію дронів Юрій передав через платформу United24Платформа UNITED 24 заснована указом президента Зеленського 18 травня 2022 року. Має на меті збільшити благодійні пожертви на підтримку України у світі, зокрема, й шляхом об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників задля підтримки країни в захисті незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.. Майже вся сума — це монети по 50 копійок та по гривні.

12-річний киянин Юрій показує міністру цифрової трансформації Михайлу Федорову 10 тисяч гривень, які заробив на потреби ЗСУ. Фото: Міністерство цифрової трансформації/Facebook

"Учень 7 класу київської школи, співає в Національній опері України, мріє побудувати бізнес в IT та зустрітися з Ілоном Маском. Як і всі українці, хлопець наближає Україну до перемоги", — розповіли у Міністерстві цифрової трансформації.

Що відомо

  • 8-річний співак Сергій Мороз зустрівся з волонтером Сергієм Притулою та передав йому 64 тисячі гривень, які підуть на ремонт трофейного російського танку. Ці гроші хлопчик заробив, влаштовуючи разом з батьком концерти на чернігівському Валу.
  • Киянка Валерія Єжова зібрала 21 тисячу гривень для допомоги Збройним силам України, граючи з перехожими в шашки на вулиці. Усі виграні кошти Валерія передала до Благодійного фонду Сергія Притули.
  • У Кропивницькому дев’ятирічний Тимур Пилипенко грає в шахи, щоб зібрати гроші на потреби Збройних Сил України. Розповів Суспільному, мріє зібрати п'ять тисяч на байрактар.
  • У Луцьку родина із Бучі Київської області займається волонтерством. Восьмирічний син Савелій грає з перехожими у шахи на гроші, зібрані кошти відносить до центрального волонтерського пункту.
  • Тисячу гривень зібрали за тиждень 10-річна Софія та 13-річна Катерина з Черкас для Збройних Сил України. Вони щодня торгують городиною, напоями, випічкою та керамічними виробами.

Читайте також

"Я вже дорослий. Я волонтер". У Дніпрі 9-річний хлопчик продав іграшки, щоб зібрати гроші для ЗСУ

Вторгнення Росії в Україну, день 169. Текстовий онлайн