Нардеп Камельчук отримав підозру через недостовірне декларування

Юрій Камельчук. Фото: facebook.com/yuriy.kamelchuk

Національне антикорупційне бюро спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою висунули підозру чинному депутату Верховної ради у зв’язку з недостовірним декларуванням майна.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

"НАБУ і САП повідомили чинному народному депутату України про підозру у внесенні недостовірних даних до е-декларації за 2020 рік", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, слідство встановило, що депутат був зобов'язаний, але не вніс до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік відомості про квартиру у Печерському районі Києва, яку орендував протягом двох років — із жовтня 2019. Вартість квартири становить понад 3,6 мільйона гривень.

"Крім того, нардеп не зазначив дані про непогашений кредит перед банком на суму понад 48,8 тисячі доларів США" — додали в НАБУ.

Суспільне з’ясувало, що підозру вручили нардепу від фракції партії "Слуга народу" Юрію Камельчуку. Цю інформацію він підтвердив у коментарі Суспільному.

"Працюємо з адвокатами, я маю свою позицію, вони свою. Щоб не нашкодити слідству, більше коментарів не даємо", — зазначив народний обранець.

Читайте також

Нардепці від "Слуги народу" оголосили підозру через неправдиву декларацію

9 млн українців без світла, у Генштабі попередили про загрозу нових ракетних ударів. 307 день війни. Онлайн