Нардепці від "Слуги народу" оголосили підозру через неправдиву декларацію

Фото: Рубрика

Спеціальна антикорупційна прокуратура висунула підозру депутатці Верховної ради від фракції партії "Слуга народу" Анні Колісник через неправдиву інформацію у поданій нею декларації.

Про це повідомляє громадська організація "Центр протидії корупції".

"Як встановили НАЗК та НАБУ, Колісник у декларації за 2020 рік приховала користування двома квартирами у Києві загальною вартістю понад 3,5 мільйона гривень та автомобілем Honda. Окрім того, Колісник не повідомила про перебування у її власності нежитлових приміщень у Харкові", — йдеться у повідомленні.

В організації зазначають, що загалом депутатка не задекларувала майна на загальну суму понад 4,4 мільйона гривень. У разі доведення провини Колісник може лишитися без депутатського мандату.

"Якщо її провину доведуть у суді, вона буде змушена сплатити штраф в розмірі від 42,5 тисяч грн до 51 тисячі грн або піти на громадські роботи (150-240 годин) з позбавленням права обіймати певні посади. Тобто їй може грозити позбавлення мандату", — пояснили в ЦПК.

У липні 2021 року повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами перевірки виявило ознаки кримінального правопорушення у деклараціях 12 посадовців та народних депутатів, в тому числі Анни Колісник. Загальна сума порушень перевищила 255 мільйонів гривень.

Читайте також

День захисників України, вибухи в Бєлгороді, НАТО передасть "глушителі" безпілотників. 233-й день війни. Онлайн

Вибір редакції