"Спільно Різдво": у Києві підготували розважальні заходи для дітей та молоді на період свят

Фото: ЮНІСЕФ Україна

У Києві на Арсенальній площі до 14 січня діятиме святковий молодіжний простір "Спільно Різдво". Тритижневу програму з лекціями та майстер-класами підготував Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та партнери.

Як повідомили у Київській міській держадміністрації, заходи покликані згуртувати дітей і молодь віком від 7 до 17 років навколо культурних традицій, а також покращити їхній психоемоційний стан і подарувати святковий настрій.

На території простору можна буде записати трек із колядок та щедрівок із молодими українськими виконавцями, створити авторську різдвяну листівку, змайструвати новорічну іграшку чи зробити маску до свята Маланки. Серед іншого учасники дізнаються, як поліпшити фізичне і психічне здоров’я, правильно харчуватися та вивчать правила мінної безпеки в ігровій формі.

"Попри темряву ми прагнемо подарувати дітям та молоді святкову атмосферу. Ми створили простір, де всі охочі зможуть знайти нових друзів та згуртуватися навколо креативних практик і суспільно важливих тем", — прокоментував задум заходу голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

Місце проведення заходів: A-Station, Арсенальна площа (за будівлею станції метро "Арсенальна"). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Групи будуть об’єднуватися за віковим параметром і щодня відбуватимуться щонайменше три різні події. Обрати майстер-клас, який підходить за датою та віком учасників, можна за посиланням.

Найближчими вихідними можна відвідати наступні майстер-класи:

  • субота, 31 грудня — "Виготовлення різдвяних зірок";
  • неділя, 1 січня, — "Акторська майстерність".

Організаторами "Спільно Різдво" є Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Український католицький університет та громадська організація "Культурна платформа Закарпаття".

Що відомо про проєкти "Спільно" для молоді

"Спільно Різдво" — це частина програми ЮНІСЕФ зі створення в Україні просторів та сервісів, дружніх до дітей.

У 2022 році в межах національної гуманітарної програми ЮНІСЕФ із партнерами відкрив по всій Україні 140 дитячих точок "Спільно", щоб надати дітям і їхнім опікунам інклюзивні соціальні послуги. Майже 400 тисяч відвідувачів цих просторів мали можливість гратися, розвиватися, брати участь у майстер-класах, отримати консультації медиків і психологів та доступ до інформації про гуманітарну підтримку ЮНІСЕФ.

Читайте також

"Подаруй дітям України Різдво": благодійну акцію для малечі влаштували у КМДА

На новорічні свята Києвом курсуватиме екскурсійний ретро-потяг

Вибір редакції