Кількість загиблих під час ракетних ударів 10 жовтня, зросла до 20 людей — ДСНС

. Олександр Хорунжий, речник ДСНС України, Фото: Медіацентр

Кількість загиблих під час ракетних ударів 10 жовтня, зросла до 20 людей, ще 108 людей травмовано.

Про це заявив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий в Медіацентрі Україна

"Під час ракетних ударів 10 жовтня вже відомо про 20 загиблих людей, травмовано 108. Всього пошкоджено 205 об’єктів — це 45 будинків, 30 багатоповерхових будинків та інші об’єкти різних сфер, зокрема критичної інфраструктури", – сказав він.

Внаслідок ударів пошкодили електропостачання у 15 областях. У 180 населених пунктах досі перебої зі світлом.

Окремо Хорунжий зазначив, що в Запоріжжя направили додатковий підрозділ ДСНС у складі 50 людей для ліквідації наслідків обстрілів.

Що відомо

  • РФ 10 жовтня запустила по Україні 84 ракети, 43 з них збили ЗСУ. Окрім ракетних атак росіяни завдали авіаційних ударів із застосуванням 17 БПЛА типу “Шахід” з території Білорусі та АР Крим. Пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і Києві. Частина областей знеструмлені, всі служби працюють на місцях і оперативно відновлюють інфраструктуру.
  • У Києві зранку 10 жовтня, починаючи з 8.15, під час повітряної тривоги у різних районах міста було чути вибухи. Зафіксовано 7 ударів по Києву. Унаслідок обстрілів у столиці 6 людей загинули, 50 постраждали.
  • В ОПУ повідомили, що російські ракети влучили в об’єкти критичної інфраструктури (переважно об’єкти енергопостачання) у 12 областях та м. Києві. Станом на 20:30 10 жовтня частково порушено електропостачання у 15 областях та у місті Київ.
  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що обстріли російської армії пошкодили 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах та Києві, частина областей знеструмлені.

Читайте також

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн