Українці просять Зеленського звернути увагу на висловлювання мера Одеси. Петиція набрала 25 тисяч підписів

Мер Одеси Геннадій Труханов. Фото: omr.gov.ua

Петиція до президента Зеленського із проханням звернути увагу на дії та висловлювання мера Геннадія Труханова зібрала 25 тисяч підписів. Про це стало відомо із сайту електронних петицій. Міського голову Одеси звинувачують у проросійських поглядах та заграванні з агресором.

У Зверненні до президента йдеться про те, що Труханов демонструє свою лояльність до російських загарбників. Автор петиції Родіон Бурлуцький звинувачує міського голову в тому, що він саботує демонтаж пам’ятника Олександру Суворову й Катерині II та у поширенні дезінформації про заснування міста Катериною й спільну історію.

Також автор пригадав висловлювання міського голови стосовно того, що питання Криму вимагає компромісів, а Путін не хоче бомбити Одесу. У зверненні також йдеться про повернення Одесі комуністичних назв та про нібито громадянство Росії міського голови.

"Геннадій Труханов зовсім не сприяє декомунізації України, навпаки, складається враження, ніби він сумує за "совєтським союзом", а деколи навіть підіграє країні-агресору, вкидаючи тези співзвучні з проросійськими. Міський голова давно має репутацію людини, яка була обвинувачена у справах про створення злочинної організації, розкраданні бюджету та нападі на проукраїнських активістів...Підкреслю, що мер Одеси має доступ до планів оборони міста. Особисто я висловлюю обґрунтовану недовіру Геннадію Труханову як меру Одеси, міста, в якому я живу", — йдеться у зверненні.

Читайте також

  • "Президент - лідер нації. Крим - це Україна": мер Одеси відреагував на критику
  • Мер Одеси виступив проти знесення пам'ятника Катерині II та за компроміс з Росією
  • Долю пам’ятника "Засновникам Одеси" вирішуватимуть на інтернет-слуханнях наступного тижня

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області