Гендиректор МКЧХ поїде до РФ, щоб обговорити доступ до українських військовополонених

Голова Міжнародного комітету Червоного Хреста Роберт Мардіні, фото: Getty Images

Генеральний директор Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Роберт Мардіні під час свого візиту до Росії обговорить розширення доступу МКЧХ до українських військовополонених. Про це Мардіні під час свого візиту до України сказав в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Мардіні підтвердив, що має намір відвідати Росію. За його словами, планується, що візит відбудеться приблизно за два тижні.

“Я запитуватиму про можливість зустрічі з офіційними особами. Я маю намір обговорити гуманітарні питання, зокрема доступ до військовополонених", — сказав Мардіні.

Він додав, що під час візиту до України вже зустрівся з родинами українських військовополонених.

"Всі вони з великою тривогою чекають на новини про своїх родичів. Моя мета — вимагати більшого доступу до військовополонених і більшого гуманітарного доступу на тимчасово непідконтрольній Україні території", — сказав Мардіні.

Що відомо

  • Міжнародний комітет Червоного Хреста досі не отримав доступ до постраждалих українських полонених в окупованій Оленівці. Представникам МКЧХ вдалося відвідати лише декілька сотень військовополонених по обидва боки. Доступу до тисяч інших полонених у МКЧХ немає. Про це у четвер, 1 вересня, заявив гендиректор МКЧХ Роберт Мардіні під час пресконференції у Києві.
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 191. Текстовий онлайн