Прем’єр відклав постанову про виїзд за кордон під заставу 200 тисяч — Гетманцев

Голова Комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. УНІАН

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль поки не підписав постанову про "єВідрядження", яка має дозволити військовозобов'язаним чоловікам виїжджати за кордон по роботі під заставу 200 000 грн. Народний депутат "Слуги народу", голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що прем’єр відклав підписання документа.

Про це народний депутат написав у своєму Telegram.

"Насправді немає нічого дивного в тому, що прем'єр відклав підписання постанови про так зване "єВідрядження", яке викликало вал критики в суспільстві", — написав Гетманцев.

На його думку, ініціатори механізму виїзду за кордон військовозобов'язаних запропонували рішення "інтуїтивно", без належних розрахунків.

Напередодні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль поки не підписав постанову про "єВідрядження". Він зазначив, що дискусія щодо документа триває в Уряді та не згадав про те, що підписання документа відкладено.

"Ми анонсували, що було прийняте рішення на Кабміні, але постанова ще не підписана. Наразі ще відбувається дискусія в уряді щодо цієї постанови, щодо її доопрацювання, публікації і так далі. Зараз я не можу сказати, чи буде вона підписана, коли та в якому форматі", — сказав Федоров на брифінгу 31 серпня.

Наразі немає інформації від уряду щодо відтермінування підписання постанови.

26 серпня радник Офісу президента Олексій Арестович розповів, що можливість суттєвого розширення списку чоловіків, яким дозволять виїзд за кордон поки не розглядається українською владою, однак виїзд окремих категорій чоловіків — цілком можливий.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 190. Текстовий онлайн

Чи можуть обмежено придатні до військової служби чоловіки виїжджати за кордон — роз'яснення ДПСУ