Підготовка до опалювального сезону — Київ планує придбати пересувні мобільні котельні

Фото: Уніан (ілюстративне)

У Києві планують придбати пересувні мобільні котельні. Вони стануть резервним джерелом теплопостачання на випадок позаштатних ситуацій під час опалювального сезону.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Пересувні котельні забезпечуватимуть теплом лікарні, дитсадки, школи і працюватимуть в пунктах обігріву. Таке рішення ухвалила Рада оборони Києва.

"Розуміючи складність майбутнього опалювального сезону та серйозність ризиків, якими він супроводжуватиметься, зважаючи на воєнний стан, місто здійснює додаткові заходи на випадок надзвичайних ситуацій. Придбаний запас резервного палива для ТЕЦ і додаткової кількості генераторів, а також ухвалили рішення про закупівлю необхідної кількості пересувних котельних", – каже мер Києва Віталій Кличко.

Він також повідомив, що у столиці здійснили гідравлічні випробування мереж і вже ліквідували понад 2 тисячі пошкоджень, які могли б статися взимку. Замінили понад 17 кілометрів мереж. На сьогодні основні теплоджерела запустили в роботу, і киянам відновили або продовжують відновлювати гаряче водопостачання.

КМДА також перевіряє стан електромереж та електрообладнання, оскільки система електропостачання є резервною для забезпечення тепла, йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Кличко запевнив, що незважаючи на воєнний стан, кияни будуть забезпечені необхідними послугами взимку
  • Київ готується до опалювального сезону — накопичує запаси резервного палива і закуповує генератори. Проводяться обстеження усіх мереж життєзабезпечення, зокрема мереж електропостачання, які повинні працювати без збоїв в умовах підвищеного навантаження, щоб люди за необхідності використовували електрообігрівачі. ТЕЦ забезпечені резервним пальним
  • Міська влада планує відновити цьогорічне виконання енергоефективних проєктів у житлових будинках ОСББ та ЖБК у рамках міського конкурсу співфінансування "70/30%" в межах термінів та наявних фінансових ресурсів
  • Уряд завчасно почав підготовку до опалювального сезону, створивши штаб для оперативного вирішення проблем. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що цей опалювальний сезон стане найскладнішим в історії держави, адже російські війська знищили понад 200 котелен та сильно пошкодили деякі ТЕЦ по всій Україні.

Читайте також

Перевірка готовності до зими. Чи всі системи теплопостачання відповідають нормам

Купуйте теплий одяг та ковдри – Кличко про опалювальний сезон у столиці

Столиця України готується до наступного опалювального сезону в посиленому режимі — Кличко

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.