Столиця України готується до наступного опалювального сезону в посиленому режимі — Кличко

Фото: УНІАН

Попри критичний стан із фінансуванням та постачанням матеріалів комунальні служби міста планово провели гідравлічні випробування теплових мереж і замінили майже 20 кілометрів найбільш аварійних ділянок.

"За три роки ми здійснили великий обсяг капітальних ремонтів на ТЕЦ (на суму близько 550 мільйонів гривень), розпочали реконструкцію заводу „Енергія“ та замінили 360 кілометрів мереж (це 10% від тих мереж, які не оновлювали понад 60 років). Важливо, що це було комплексною модернізацією та дозволило зменшити на 10% аварійність мереж та на 5% — теплові втрати", — зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Попри те, що сьогодні Київ готується до зими в умовах воєнного стану, всі необхідні роботи на завершальній стадії і кияни будуть забезпечені необхідними послугами.

Що відомо

  • У Києві в процесі проведення гідравлічних випробувань виявили та усунули майже 1700 аварій на теплових мережах
  • 7 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін створює штаб, який буде у щоденному режимі займатися підготовкою до опалювального сезону, який стане найскладнішим в історії України
  • Кабінет міністрів зобов’язав компанію "Нафтогаз Трейдинг" постачати газ для забезпечення централізованого постачання гарячої води за пільговою ціною.