Київ готується до опалювального сезону: накопичує запаси резервного палива і закуповує генератори

Одна із котелень на Київщині. Фото: КОВА/Telegram

Столиця продовжує підготовку до опалювального сезону, залучає всі технічні й кадрові ресурси, щоб кияни були з теплом, а також накопичує запаси резервного палива і закуповує генератори. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Зараз проводяться обстеження усіх мереж життєзабезпечення, зокрема мереж електропостачання, які повинні працювати без збоїв в умовах підвищеного навантаження, щоб люди за необхідності використовували електрообігрівачі. ТЕЦ забезпечені резервним пальним. Також місто придбало додаткову кількість генераторів як резервне джерело електроенергії за умов позаштатних ситуацій", – каже директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

Також міська влада планує відновити цьогорічне виконання енергоефективних проєктів у житлових будинках ОСББ та ЖБК у рамках міського конкурсу співфінансування "70/30%" в межах термінів та наявних фінансових ресурсів.

"На жаль, це не ті обсяги, які хотілося б і які були передбачені програмою до війни. Крім того, ми обмежені в термінах початку опалювального сезону. Однак максимально можливу кількість робіт запланували виконати. Ми вже звернулись до конкурсантів – правлінь ОСББ та ЖБК, щоб вони відкоригували свої проєктb робіт із урахуванням актуальних цін на матеріали та обладнання, а також виробників, з якими сьогодні є можливість співпраці", – сказав Науменко.

Що відомо

Читайте також

Купуйте теплий одяг та ковдри – Кличко про опалювальний сезон у столиці

Столиця України готується до наступного опалювального сезону в посиленому режимі — Кличко

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.