У Підмосков'ї вибухнув автомобіль ідеолога "русского міра" Дугіна. Загинула його дочка

ЗМІ
Нібито підірваний автомобіль Олександра Дугіна, у якому їхала його дочка. Фото: Telegram / Baza

У Підмосков'ї вибухнув автомобіль Land Cruiser Prado, в салоні якого перебувала донька ідеолога "русского міра" Олександра Дугіна Дар'я. Про це повідомляє ТАСС.

Вибух стався ввечері 20 серпня на Можайському шосе в районі селища Великі Вяземи. Машина вибухнула під час руху.

Дар'я Платонова (Дугіна) загинула на місці, повідомив її знайомий. За його словами, авто, в якому вона їхала, належить Олександру Дугіну. Слідчий комітет РФ порушив справу за статтею "про вбивство, скоєне загальнонебезпечним способом".

Соратник Дугіна Петро Лундстерм повідомив, що загинула дочка Дугіна, а в автомобілі мав бути сам Дугін – вони збиралися разом повертатися із російського пропагандистського фестивалю.

Дар'я Платонова була політичним оглядачем Міжнародного євразійського руху, який очолює її батько. В липні була внесена до санкційних списків Великої Британії.

Хто такий Дугін

Олександр Дугін – російський філософ і публіцист, який вважається ідеологом "русского міра". З початку 2000-х обстоює ідеї неоєвразійства і крайнього російського етнічного націоналізму як ідеологічну платформу російської влади. Нібито має значний вплив на президента РФ Володимира Путіна.

Прихильник введення військ в Україну та окупації усієї її території, крім західних областей.

"Суверенітет України є настільки негативним для російської геополітики явище, що, в принципі, легко може спровокувати збройний конфлікт... Україна як самостійна держава з якимись територіальними амбіціями є величезною небезпекою для всієї Євразії, і без рішення української проблеми взагалі говорити про континентальну геополітику безглуздо", – писав Дугін у своїй книзі "Основи геополітики".

У 2014 та 2015 роках внесений до списків санкцій Євросоюзу, США та Канади. Занесений до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці України і в базу центру "Миротворець"

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 179. Текстовий онлайн

"Русский мір" – єресь чи неонацизм? Розбирається Костянтин Дорошенко