Біля Львова триває будівництво нового притулку для тварин: що відомо

кадр з відео Домівки врятованих тварин

На Львівщині зоозахисники будують новий притулок для тварин. Заклад буде розташований за 45 кілометрів від Львова. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами керівника "Домівки врятованих тварин" Ореста Залипського, від початку повномасштабної війни притулок, що у парку "Знесіння", прихистив понад 5 тисяч свійських тварин.

"Зараз у нашому притулку є 50 собак та близько 20 котів. Всі вони шукають свої домівки, тому ми будемо дуже раді тим, хто хоче взяти собі домашнього улюбленця. Також ми запрошуємо людей приходити та вигулювати тварин", – каже Орест Залипський.

Аби мати змогу і далі допомагати тваринам, які опинились без господарів під час війни, зоозахисники почали будівництво нового притулку. Територію для забудови Домівці врятованих тварин передав благодійник.

"Ми зараз будуємо адмінприміщення, далі облаштовуватимемо карантинні та господарські приміщення, склади, вольєри, а також місце, де житимуть працівники, тому що це місце за межами Львова, а там постійно хтось має бути", – каже керівник "Домівки врятованих тварин" Орест Залипський.

Новий прихисток будують на пожертви людей. Планують звести до травня 2023 року.

Читайте також: 67 евакуйованих собак. Львів’ян закликають брати тварин на прогулянки