З Росії йде один з найбільших виробників кави — компанія Tchibo

Житомир, 26 липня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Один з найбільших виробників кави в світі, німецька Tchibo GmbH вийшла з російського бізнесу продавши свою філію у РФ. Компанія до кінця року продовжить постачання кави Tchibo і Davidoff, потім марку перейменують.

Відповідне рішення було опубліковано на сайті компанії.

У компанії заявили, що надавали в Росію тільки кавові продукти, а після початку війни в Україні поставки кави припинилися. Також компанія припинила роботу російського підприємства з обсмажування кави і всю маркетингову діяльність і присутність в інтернеті.

"Ми приголомшені і приголомшені війною проти України і трагедією, яку вона викликала. Наші думки з усіма жертвами в регіоні і мільйонами людей, яких війна змусила покинути свої будинки", — йдеться в повідомленні.

Tchibo виробляла каву на заводі "Гранд-НН" в Нижньогородській області і частково імпортувала продукцію з іноземних майданчиків. При цьому в 2020 році більше 70% бізнесу Tchibo припало на продаж товарів російського виробництва. Минулого року виторг російської компанії збільшилася на 7%, до 3,18 млрд руб.

Що відомо

  • Американська компанія з виробництва спортивного одягу Nike через три місяці після припинення своєї діяльності в Росії, оголосила про повний вихід з російського ринку.
  • Німецька компанія Wella, що є однією з провідних компаній у світі в галузі косметики та парфумерії, йде з РФ після 28 років роботи на російському ринку.
  • Компанія Marks & Spencer остаточно йде з Росії.
  • Американська мережа кав'ярень Starbucks остаточно припинила бізнес у Російській Федерації.
  • McDonald’s вирішив повністю піти з Росії та продати свій бізнес в країні.
  • Найбільша у світі група продуктів харчування Nestle заявила 9 березня, що призупинила всі капітальні інвестиції в Росії після її вторгнення в Україну.
  • Корпорація Coca-Cola та Pepsi заявили, що припиняють роботу в Росії на тлі російської агресії проти України.
  • Одна з найбільших у світі компаній у галузі високих технологій Cisco, що займається виробництвом телекомунікаційного обладнання, припиняє роботу у Росії та Білорусі.
  • Другий за величиною у світі роздрібний продавець одягу H&M заявив, що вирішив згорнути свій бізнес в Росії, приєднавшись компаній, які йдуть з країни.
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Компанії, які пішли з РФ, отримають від України "Відзнаки миру"

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!