Технологічна компанія Cisco припиняє роботу в РФ та Білорусі — Reuters

Фото: Facebook

Одна з найбільших у світі компаній у галузі високих технологій Cisco, що займається виробництвом телекомунікаційного обладнання, припиняє роботу у Росії та Білорусі.

Як повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела, таке рішення було ухвалене у зв’язку зі зростанням темпів виходу західних компаній з РФ.

"Cisco приєдналася до американського виробника спортивного одягу Nike, який також заявив у четвер, що повністю йде з Росії, як і інші компанії, які раніше оголосили про плани піти, від американської мережі McDonald's до французького автовиробника Renault", — йдеться у повідомленні.

При цьому компанія припинила ділові операції в регіоні, включно із продажем та обслуговуванням, ще у березні.

"Іноземні компанії, які прагнуть піти з Росії через вторгнення Москви до України, стикаються з перспективою ухвалення найближчими тижнями нових законів, які дозволяють Москві заарештовувати активи та накладати кримінальні покарання. Це спонукало деякі підприємства прискорити свої плани виходу", — зазначає видання.

Раніше американська компанія з виробництва спортивного одягу Nike через три місяці після припинення своєї діяльності в Росії оголосила про повний вихід з російського ринку.

Що відомо

  • Компанія Nike розірвала контракт з російським клубом "Спартак". Причина такого рішення пов'язана з санкціями, які були накладені УЄФА на Росію, спричинені повномасштабним вторгненням РФ в Україну.
  • Німецька компанія Wella, що є однією з провідних компаній у світі в галузі косметики та парфумерії, йде з РФ після 28 років роботи на російському ринку.
  • Компанія Marks & Spencer остаточно йде з Росії.
  • Американська мережа кав'ярень Starbucks остаточно припинила бізнес у Російській Федерації.
  • McDonald’s вирішив повністю піти з Росії та продати свій бізнес в країні.
  • Найбільша у світі група продуктів харчування Nestle заявила 9 березня, що призупинила всі капітальні інвестиції в Росії після її вторгнення в Україну.
  • Корпорація Coca-Cola та Pepsi заявили, що припиняють роботу в Росії на тлі російської агресії проти України.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 120. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу