В Одесі планують облаштувати Театральну площу: на конкурс проєктів виділять 250 тисяч гривень

tic.in.ua

В Одесі планують провести відкритий архітектурний конкурс на кращий проєкт благоустрою Театральної площі. Відповідне рішення прийняв Виконавчий комітет Одеської міської ради.

З бюджету громади на конкурс хочуть виділити 250 000 гривень. Для нагороди авторів кращих проєктів передбачені грошові премії: у розмірі 125 000, 60 000 та 40 000 гривень. Також для тих, хто не здобуде основні премії, журі конкурсу має право розподілити заохочувальні призи по 25 тисяч гривень.

Конкурс починається з 19 вересня 2022 року і закінчується 27 січня 2023 року. У ньому можуть взяти участь професійні архітектори, дизайнери, студенти архітектурно-художніх вищих навчальних закладів, проєктні організації, авторські колективи, фахівці у галузі містобудування, архітектури, охорони об’єктів культурної спадщини, благоустрою та міського дизайну

Також у рішенні виконавчого комітету наголосили на необхідності усунення елементів соціалістичного реалізму, зокрема учасників конкурсу просять надати пропозиції з переміщення Дошки Пошани Героїв Соціалістичної Праці Одещини та Дошки Пошани Героїв Радянського Союзу Одещини на інше місце.

Читайте також

  • Закон про деколонізацію. Автор петиції про заміну пам'ятника Катерині II в Одесі створив нове звернення до Президента
  • Демонтувати пам'ятники Пушкіну, Толстому та Горькому в Одесі: громадські організації звернулися до уряду
  • На Одеській кіностудії проводять благодійні екскурсії, прибуток з яких йде на потреби ЗСУ

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!