Ідеї для вихідних в Одесі: спуск в катакомби, українське кіно та космос

Куди піти в Одесі, якщо море поки що закрите для відпочинку через війну? Суспільне підготувало добірку цікавих подій, що відбудуться в місті з 12 по 14 серпня. Організатори деяких заходів частину коштів спрямують для допомоги армії.

Закликаємо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. У разі вмикання сирени, прямуйте до найближчого укриття. Про його розташування уточніть перед початком заходу в організаторів або самостійно дізнайтеся в інтернеті.

Спецпогашення марок і благодійний аукціон картини

На Головпоштамті проходить фотовиставка “Неочевидна війна”. В рамках цього заходу відбудеться спецпогашення марок “Валторніст” і “Пляж наш?”, а також благодійний аукціон картини “Котик-репортер”, яку створили автори одеських графіті з котиками LBWS_168. Прибуток від продажу марок, листівок та картини направлять на благодійність.

Дата і час: 12 серпня о 14:00.

Місце: Одеський Головпоштамт, вул. Садова, 10.

Вхід: вільний.

Сторінка події в Facebook

Суспільне Одеса

Бережи себе, мала

Це прем'єра п'єси письменниці Олени Андрейчикової. За словами організаторів заходу, “Бережи себе, мала” — це трагікомедія, в основі сюжету якої. саме життя. У головних ролях: авторка та поет Андрій Хаєцький. На виставі діють обмеження за віком 18+.

Дата і час: 12 серпня о 18:30.

Місце: культурний простір ОСЬ, Грецька, 5

Вхід: 100-200 гривень, 30% відправлять на потреби ЗСУ.

Сторінка події в Facebook

Майстер-класи з ботанічної ілюстрації

Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені Олександра Блещунова кличе на виставку ботанічної ілюстрації "Збережи свій сад" Марії Апрятової та майстер-класи від авторки. Теми: силуети рослин, як малювати листя і пелюстки, ягоди і цибулини, портрети квітів.

Дата і час: 13 і 14 серпня, виставка — з 12:00 до 19:00, майстер-класи — 13:00-15:00.

Місце: Квартири №6, вул. Польська, 19.

Вхід: free donation, майстер-клас — 150 гривень.

Сторінка події в Facebook

Благодійна акція в Літньому театрі

Захід для дітей з майстер-класами по карате та самозахисту, художній гімнастиці, йозі, айкідо, бадмінтону, шахам, фрізбі та іншим видам спорту. Організатори також підготували благодійний ярмарок, де можна придбати картини, шоломи, фляги та сувеніри виготовлені та розфарбовані руками дітей. Всі зібрані кошти підуть на придбання авто для ЗСУ.

Дата і час: 13-14 серпня, з 15:00 до 18:00.

Місце: Літній театр в Міському саду.

Вхід: вільний.

За двома зайцями

Одеський академічний театр музичної комедії ім. Михайла Водяного відкриває 76 театральний сезон. Одна з перших вистав, яку зможе побачити глядач — музична комедія за Михайлом Старицьким “За двома зайцями”.

Дата і час: 13 і 14 серпня о 16:00.

Місце: Театр Музкомедії, вул. Пантелеймонівська, 3.

Вхід: від 50 до 300 гривень.

Сторінка події в Facebook

Ай болить

Вистава створена за мотивами творів Корнія Чуковського. Дія розгортається у двох планах – ляльковому та живому акторському. На глядачів чекають знайомі з дитинства вірші та абсолютно нові мелодії, запальні танці, веселі жарти, унікальні казкові методи лікування, морська подорож до Африки і перемога над злим розбійником Бармалеєм.

Дата і час: 13 серпня об 11:00.

Місце: Театр ляльок, вул. Пастера, 15.

Вхід: 150 гривень.

Екскурсія виставкою "ДОВІЙНИ"

Збірна екскурсія першою з початку повномасштабної війни виставкою в Одеському художньому музеї. На ній також розкажуть про нову хвилю надходжень до фондів музею, про розширення рамок музейних медіумів, про процес наближення музейного колекціонування до практик сучасного мистецтва

Дата і час: 13 серпня о 14:00.

Місце: Одеський художній музей, вул. Софіївська, 5а.

Вхід: 150 гривень.

Суспільне Одеса

Прогулянка в катакомби

Екскурсія до знаменних одеських катакомб. Учасники спустяться на 25 метрів під землю і пройдуть близько двох кілометрів з відвідинами різних локацій. Температура в катакомбах 13-15 градусів, з собою обов'язково треба мати светри, легкі куртки та зручне взуття.

Дата і час: 13 серпня о 14:00

Місце: катакомби під Молдаванкою, точку збору уточнювати в екскурсовода.

Вхід: 300 гривень — дорослі, 200 — діти. Запис за телефоном 0504624199 через Viber.

Зоряні дощі серпня

Одеський планетарій запрошує на лекцію про зоряні дощі і екскурсію астрономічною обсерваторією, де можна буде побачити космічні експонати, здійснити подорож по зоряному небу на куполу планетарію і поспостерігати за Сонцем в телескоп.

Дата і час: 13 серпня о 15:00 і 17:00.

Місце: Астрономічна обсерваторія в парку Шевченка, вул. Маразліївська, 1в.

Вхід: 100 гривень для дорослих, 50 для дітей, потрібна попередньо зареєструватись за номером 0931917196.

Сторінка події в Facebook

Балет “Дон Кіхот”

Одеська опера запрошує на прем'єру оновленої версії балету “Дон Кіхот”. Лібрето Маріуса Петіпа за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса. Хореографія Маріуса Петіпа та Олександра Горського

Дата і час: 13 серпня о 16:00.

Місце: Одеська опера, пров. Чайковського, 1,

Вхід: 100-380 гривень.

Кіно в музеї

Одеський музей західного і східного мистецтва продовжує покази короткометражних фільмів українських авторів. Цього разу в програмі — добірка комедійних мелодрам про важкі аспекти кохання: "Безіменна історія" Тетяни Кожукало, "Amore" Сергія Пудіча

"Ну ти і дура, Ліза" Олександри Коноплі, "ПМС« Анатолія Голованя, "Помідорчик" Надії Шмельової, "Клуб Невдах" Олександра Онуфрієва.

Дата і час: 13 серпня о 18:00.

Місце: музейна локація #Ragtime2.0, вул. Грецька. 16, вхід через музейні брами.

Вхід: 100 гривень.

WEartMuseum/Facebook

Кінознімальні майданчики Одеси

Екскурсія кінолокаціями з розповіддю про історію кіно в Одесі. Автори обіцяють показати, де були перші ілюзіони та розказати, чим вони відрізнялися від сучасних кінотеатрів; про розквіт Одеської кіностудії; в ролі яких міст і країн “знімалась” Одеса і багато інших цікавих історій.

Дата і час: 14 серпня, об 11:00.

Місце: Міський сад.

Вхід: 200 гривень — дорослі, 100 — діти.

Темна сторона Всесвіту

Ще одна лекція в Одеському планетарію, цього разу — про таємниці Всесвіту. На ній дізнаєтесь з чого він складається, чому більшу його частину ми його не бачимо, але знаємо про це.

Дата і час: 14 серпня о 16:00

Місце: Астрономічна обсерваторія в парку Шевченка, вул. Маразліївська, 1в.

Вхід: 100 гривень.

Архпрогулянка Спиридонівською й Асташкіна

Захід від організаторів проєкту “Архітектура Одеси”. Цього разу прогулянка вулицями Спирідонівська та Асташкіна, в яку вона переходить. Тут ви відзнаєтеся історію найяскравіших будівель цих вулиць: будинки Сігала, Больм, Папудова, Сутягіна, будівлю офіцерського зібрання і одну із найстаріших та легендарних лазень міста.

Дата і час: 14 серпня о 17:00.

Місце: старт від вул. Буніна, 38.

Вхід: 250 гривень.

Кіноквіз

Вікторина на 7 раундів, яка повністю присвячена кіноіндустрії. Запитання будуть про фільми, мультики і серіали. Команди — від 2 до 7 осіб.

Дата і час: 14 серпня о 17:00.

Місце: UNIT Cafe, вул. Тираспольська, 22.

Вхід: 150 гривень.

Сторінка події в Facebook

Таємна мова голландського живопису Золотої доби

Музейна лекція про те як формувалось голландське мистецтво та свідомість у XVII столітті, що полюбляли їсти голландці, як вони святкували й веселились і як саме створювали таємну мову мистецтва та навіщо.

Дата і час: 14 серпня о 18:00.

Місце: музейна локація #Ragtime2.0, вул. Грецька. 16, вхід через музейні брами.

Вхід: 100 гривень, для переселенців — безкоштовно.

Емігранти

Це одна з найвідоміших п’єс польської драматургії і світового театру в цілому. У виставі відверто говориться про те, що зазвичай намагаються не виставляти на показ.

Дата і час: 14 серпня о 18:00.

Місце: Український театр, вул. Пастера, 15

Вхід: 100 гривень.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!