Кропивницькі школярі роблять брелоки, щоб допомогти українській армії

Суспільне Кропивницький

Четверо кропивницьких школярів роблять патріотичні брелоки, продають і віддають гроші на екіпірування українських військових. Хлопці розповіли Суспільному, що за два тижні заробили понад чотири тисячі гривень.

Щодня, впродовж двох тижнів, хлопці збираються у дворі багатоповерхівки, де виготовляють патріотичні брелоки. Кожен має свій інструмент. Матвій Розінко робить отвори у майбутніх брелоках. Дмитро Гребець випалює на них надписи. Максим Конюх прикрашає, Володимир Бочаров-Туз шліфує.

Фото: Суспільне Кропивницький

Ідея створювати брелоки виникла у Максима Конюха: "Я вирішив повипалювати для мами і тата маленькі брелоки і подумав запропонувати друзям щось робити разом. Вони погодились, ми почали робити і збирати на ЗСУ. Діма бере у тата фанеру, ми вирізаємо брелочки і перетворюємо їх на патріотичні".

Розповів, що спочатку виготовляли маленькі брелоки, а після того, як почали отримувати замовлення, розмір збільшили.

На виготовлення одного витрачають 10-15 хвилин. Написи вигадують самі. Серед них: "Азов", "НАТО", "ЗСУ", "Воля", "Україна", "Паляниця", "Байрактар".

Суспільне Кропивницький

Коштують брелоки від десяти гривень, розповів Дмитро Гребець: "Ми продаємо, ходимо містом, кажемо людям, що збираємо на ЗСУ. Нам чоловік з дружиною дали однією купюрою 200 гривень, ми були дуже раді".

Хочуть зібрати 30 тисяч гривень, сказав Володимир Бочаров-Туз: "У нас є знайома людина з полку "Азов", їй треба шолом, тактичні окуляри і аптечка. Купимо тактичні окуляри і будемо збирати на шолом" .

Суспільне Кропивницький

Аптечку і ремінь вже купили. За словами мами Матвія Катерини Розінко, ремінь коштує 500 гривень, медична сумка – 800: "Вона всередині повністю укомплектована медикаментами, турнікетами і усіма потрібними речами для бійця".

Читайте також

  • "Маленькі діти, але велике серце". На Кіровоградщині школярі влаштували ярмарок, щоб зібрати гроші для ЗСУ.
  • У Кропивницькому школяр грає в шахи, щоб зібрати гроші на потреби ЗСУ.
  • У Кропивницькому діти облаштували блокпост, збирають гроші на допомогу армії.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!