Відремонтують трофейний танк росіян: 8-річний співак з Чернігова зустрівся з Сергієм Притулою

ФОТО: Суспільне Чернігів

Зустрівся з волонтером Сергієм Притулою та передав йому 64 тисячі гривень, які підуть на ремонт трофейного російського танку. Така історія 8-річного Сергія Мороза, який разом з батьками влаштовує концерти на чернігівському Валу.

Ідея збору коштів на ЗСУ за допомогою вуличного співу виникла у самого Сергія, а батьки його підтримали. Таким чином, за два тижні йому вдалося назбирати 64 тисячі гривень.

"Коли вони плачуть, кидають гроші, це мені так приємно. Бо вони так проявляють свої емоції", — розповідає хлопчик.

Гроші, які 8-річний чернігівець назбирав, він мріяв особисто передати у фонд Сергія Притули та закупити на них тепловізори та дрони. 5 липня його мрія здійснилася й він приїхав до Києва на зустріч з Сергієм Притулою.

Він передав Притулі гроші, а той своєю чергою, запропонував хлопчику долучити зібрані кошти не на купівлю дронів та тепловізорів, а на ремонт трофейного російського танку. На що хлопчик зголосився та передав кошти у волонтерський фонд.

"Для нас був шок. Така сума для Чернігова і зараз насправді тяжко людям всім, коли всі рахують кожну копійку і все одно ми здивовані. Така ситуація в Чернігові, а всі люди відгукнулися і допомагають Збройним Силам", — каже тато.

Нагадаємо, що за перший день свого співу на Валу в Чернігові Сергію вдалося зібрати 7 300 гривень. Водночас мріє хлопчик лише про одне, аби закінчилась війна і скоріше поїхати на море. Тому співати, каже, буде, поки дозволятиме погода в Чернігові.

Як проходила зустріч 8-річного співака та Сергія Притули, дивіться у відео:

Читайте також:

Для російського танкіста, обвинуваченого в обстрілі багатоповерхівки у Чернігові, просять 10,5 років тюрми