Черкаського хірурга нагородили Орденом Святого Пантелеймона

Фото пресслужби Черкаської міськради

Черкаського хірурга, завідувача відділення серцево-судинної хірургії обласного  кардіологічного центру Олега Журбу нагородили Орденом святого Пантелеймона. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Нагороду на урочистій церемонії в Києві вручали генерал медичної служби, міністр закордонних справ України 2007- 2009 років Володимир Огризко та директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова НАМН України, віцепрезидент НАМН України Василь Лазоришинець. Черкаському медику вручили орден та відповідне посвідчення.

"Переконаний, що це нагорода всіх черкаських кардіологів, оскільки ми працюємо спільно, однією командою.Тому дякую всім, хто разом зі мною рятує життя і повертає здоров’я людям. Вдячний за високу оцінку нашої роботи", – зазначив Олег Журба.

Це перший медик у Черкасах, відзначений такою нагородою, розповів Голова регіональної ради "Орден Святого Пантелеймона", директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський.

"Гідних цієї високої нагороди в місті і в області багато,  особливо в нинішній ситуації, коли йде війна. Тому надалі наша регіональна рада докладе всіх зусиль, аби черкаські медичні працівники були належним чином відзначені на державному рівні", – додав він.

Що відомо

  • Громадська відзнака "Орден Святого Пантелеймона" присуджується в Україні з 2008 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров'я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров'я жителів України. Її вручають раз на рік кращим представникам медичної галузі у день вшанування православного Святого Пантелеймона Цілителя.
  • Олег  Журба  працює в Черкаському обласному кардіологічному центрі з 2017 року. За цей час у 2,5 раза збільшилася кількість операцій на відкритому серці, впроваджені новітні технології хірургічного лікування  серцево-судинних захворювань.
  • Торік під керівництвом Олега Журби вперше в історії Черкаської області виконали три трансплантації серця. За минулий рік та 7 місяців нинішнього під його керівництвом пройшли 448 операцій на відкритому серці. Нині активно працюють над  відкриттям центру для трансплантації серця.
  • Загалом кардіохірургічна служба кардіоцентру надає різнопланову допомогу для 1 мільйона 100 тисяч жителів Черкаської області та прийняла понад 35% пацієнтів з інших обласних центрів. Налагоджена міжнародна співпраця з іншими кардіохірургічними центрами.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також