У Черкасах проводять лекції та практичні заняття з грудного вигодовування

Суспільне Черкаси

Підготовка до пологів, правила успішного грудного вигодовування та його важливість під час війни. Про це та інше розповідають охочим черкащанкам при надії протягом Всесвітнього тижня грудного вигодовування.

Лекції, консультації та практичні заняття організували ГО "Молочні ріки України" та "Молочна спільнота", розповіла Суспільному консультантка Тетяна Родіна.

Консультантка громадської організації "Молочні ріки України" Тетяна Родіна розповіла про правила успішного грудного вигодовування:

"Для успішного годування потрібно годувати часто, особливо новонароджену дитину".

За словами жінки, на зустрічах із майбутніми мамами розмовляють на усі теми, які стосуються грудного вигодовування. Особливу увагу приділяють організації такого під час війни.

"Грудне вигодовування під час війни стало як ніколи більш актуальним, тому що багато жінок стикнулися із проблемою, що суміш не так легко знайти. Жінки зрозуміли, наскільки цінним годувати самостійно грудьми", — пояснила Тетяна Родіна.

Суспільне Черкаси

Майбутня мама Карина Суховарова про тиждень грудного вигодовування у Черкасах дізналася із соцмереж та одразу зацікавилася:

"В інтернеті багато інформації про вигодовування, але я не впевнена, що ці поради правильні. Тож хотілося розсіяти деякі міфи, щоб мене навчили правильно годувати".

Окрім лекцій, для жінок організовують і практичні заняття, наприклад — управлятися із фітболами. За словами Тетяни Родіної, вправи потрібні, аби полегшити перейми.

Суспільне Черкаси

Такі зустрічі триватимуть до 7 серпня, зазначила її керівниця дитячої точки "Спільно" Інга Ковбаса:

"Матері потребують підтримки ще більше зараз. Такий захід дає можливість дізнатися якусь інформацію, дізнатись щось більше, отримати певну підтримку. Це саме в рамках політики ЮНІСЕФ – доносити знання, все що стосується здоров’я, безпеки і розвитку дітей".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!