Окупанти в Маріуполі заарештували дівчину за синьо-жовту стрічку у волоссі

Окупанти завершують демонтаж стели на в'їзд до Маріуполя, 8 червня, фото: Петро Андрющенко

17 липня у Маріуполі окупанти заарештували 23-річну дівчину за синьо-жовту стрічку у волоссі. Це сталось на організованому окупантами святі до дня металургів.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Дівчинку 23 років було заарештовано на вході на свято росіянами за стрічку у волоссі жовтого та синього кольорів, її досі шукають близькі", — повідомив він.

За його інформацією, на так званому святі було небагато людей і всі вони розійшлися після роздачі каші.

Що відомо

  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!