Британський суд відхилив скаргу Коломойського у справі ПриватБанку

Верховний суд Сполученого Королівства відмовив Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову в оскарженні рішення про розгляд справи щодо ПриватБанку на території Великої Британії.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Предметом клопотань колишніх власників ПриватБанку та ще шістьох британських компаній було скасування рішення Апеляційного суду країни від жовтня 2019 року, яке підтверджувало, що британський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку щодо шахрайства, здійсненого за попередньою змовою осіб.

У винесеному 6 квітня рішенні Верховний суд підтвердив, що у задоволенні клопотань щодо дозволу на оскарження має бути відмовлено, оскільки "клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися у даний момент".

Крім того, Верховний суд зобов’язав Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та зареєстровані на Британських Віргінських островах компанії відшкодувати витрати, які були завдані ПриватБанку через їхні невдалі клопотання.

У пресслужбі банку наголосили, що у Коломойського та Боголюбова більше не лишилося жодних способів оскарження, тому позов має розглядатися по суті у Високому суді Лондона. У банку розраховують, що сподіваються на задоволення їхнього позову та відшкодування понад 3 мільярдів доларів США.

Що відомо

  • ПриватБанк подав новий позов проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на 5,5 мільярдів доларів за ознаками вчиненого шахрайства.
  • Верховна підтримала у першому читанні законопроєкт, який унеможливить повернення ПриватБанку ексвласнику, олігарху Ігорю Коломойському.
  • ПриватБанк 29 січня виплатив "Нікопольському заводу феросплавів", що належить Ігорю Коломойському, 21,8 млн грн за рішенням Господарського суду Києва.
  • Суд прийняв рішення стягнути нерухомість компанії Коломойського вартістю понад 100 млн гривень на користь Національного банку України.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!