Австрія пропонує для України проміжний етап перед вступом у ЄС

. Фото: AP

Україна може пройти проміжний етап для досягнення європейських стандартів, перш ніж вступити до Європейського Союзу.

Про це заявив австрійський канцлер Карл Негаммер, інформує Reuters.

Як зазначає видання, політик запропонував створити певний "підготовчий простір" для України, щоб вона змогла досягнути стандартів ЄС, подібних до Європейської економічної зони та Європейської угоди про вільну торгівлю

"Нас об'єднує одна мета, ми всі хочемо сильної, незалежної та економічно успішної України. Нині вона бореться за своє політичне та територіальне виживання. Усі наші зусилля насамперед спрямовані на припинення російської агресивної війни. На такому етапі швидке приєднання до ЄС у жодному разі не може бути нагальною проблемою", — зазначив Негаммер.

Він зауважив, що нині Україна бореться за своє політичне та територіальне виживання.

"Усі наші зусилля насамперед спрямовані на припинення російської агресивної війни. На такому етапі швидке повне приєднання до союзу в жодному разі не може бути нагальною проблемою", — підкреслив політик.

За його словами, у нинішніх дебатах про членство України в ЄС необхідно позбутися емоцій, додавши, оскільки швидкий вступ України, на його думку, є "нереалістичним".

"Ми повинні створити європейський підготовчий простір, який дозволить крок за кроком зміцнювати співпрацю з ЄС і краще адаптуватися до європейських стандартів", — підсумував сказав Негаммер.

Читайте також

Міністерка закордонних справ Німеччини заявила про підтримку вступу України до ЄС

Вступ до ЄС підтримують однаково на заході та у центрі України — дослідження

Вторгнення Росії в Україну, день 99. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу