Президент невизнаної Південної Осетії призупинив організацію референдуму про об’єднання з Росією

Так званий глава невизнаної Південної Осетії Алан Гаглоєв 30 травня призупинив дію указу свого попередника на "посаді" Анатолія Бібілова про організацію референдуму про об’єднання з Росією.

Це випливає з указу так званого президента Південної Осетії.

Гаглоєв пояснив, що проводити в односторонньому порядку "референдум, що стосується законних прав та інтересів РФ", неприпустимо. Він, проте, зазначив, що повністю підтримує "ініціативу громадян республіки" щодо подальшої інтеграції з Росією.

Відповідно до указу, Південна Осетія "невідкладно проведе" консультації "з усього комплексу питань, пов'язаних із подальшою інтеграцією" з Росією. Для цього буде створена делегація на чолі із самим Гаглоєвим.

Що відомо

  • 24 травня у невизнаній Південній Осетії змінилася влада — на посаду "президента" вступив Алан Гаглоєв, якому у виборчих перегонах програв Анатолій Бібілов. Утім, він залишив невизнаній республіці призначений на 17 липня референдум про приєднання до Росії.
  • Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі вже заявила, що країна не скористається війною в Україні для повернення своїх територій військовим шляхом.

Читайте також

Навіщо Росії референдум у Південній Осетії і чи означає це, що Кремль відкриває "грузинський" фронт

Вторгнення Росії в Україну, день 96. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу