Білорусь у червні проведе військові навчання біля України

Військовий комісар Гомельської області Білорусі Андрій Кривоносов. Фото: БЕЛТА

У Гомельській області Білорусі, що межує з Київською, Чернігівською та Житомирською областями України, з 22 червня по 1 липня відбудуться "планові навчання з військовими комісаріатами".

Як повідомляє білоруське державне інформагентство "БЕЛТА", про це заявив військовий комісар Гомельської області Андрій Кривоносов.

"У період навчань буде обмежено рух окремими територіями, що прилягають до об'єктів Збройних Сил. Крім того, заплановані заходи вогневої підготовки на стрільбищах, розташованих у Гомельській області", — сказав Кривоносов.

Крім того, у Жлобинському районі Гомельської області з 28 червня по 16 липня відбудуться військові збори з військовозобов'язаними, призначеними до територіальних військ.

Що відомо

  • 26 травня не визнаний низкою держав світу президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у Збройних Силах Білорусі планують утворити Південне оперативне командування поблизу кордонів з Україною.
  • На початку травня у Білорусі розпочалася раптова перевірка сил реагування. Колони білоруських військ рухалися в бік кордонів Литви і України.
  • На початку травня моніторингова група "Белорусский Гаюн" порахувала, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з боку Білорусі по українських територіях російські війська випустили щонайменше 631 ракету.
  • До повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого на території Білорусі були зосереджені десятки тисяч російських військових, частина з яких брала участь у війні на українській території, а також здійснювала ракетні та авіаційні удари.

Читайте також

"Гримить там, чути": як в прикордонних районах Волині реагують на військові навчання в Білорусі

Білорусь зосередила на кордоні з Україною до семи батальйонів — Генштаб

Вторгнення Росії в Україну, день 96. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу