В Україні відновили будівництво близько 50% житлових комплексів

Ілюстрація/Фото: rbc

В умовах війни РФ проти України роботи на будівельних майданчиках відновили в середньому 50% житлових комплексів країни.

Про це свідчать дані порталу нерухомості "ЛУН".

Зазначається, що найактивніше будівництво відновлюється у Черкаській області (92% ЖК). Також будівельна активність спостерігається у західних областях: Закарпатській та Волинській областях 88% ЖК відновили роботи, в Івано-Франківській – 86%, Рівненській – 85%, Тернопільській – 81%, у Львівській – 79% житлових комплексів.

Крім того, 79% ЖК відновили будівництво у Вінницькій області, 72% – у Полтавській, 31% – у Дніпропетровській області. Станом на кінець травня у Києві поновили роботу 17% житлових комплексів, на Київщині – 20%.

Інфографіка ЛУН

У Запорізькій і Чернігівській областях будівництво відновилося лише на 11%. Водночас у чотирьох областях України будівництво поки повністю заморожене. Йдеться про Сумську, Кіровоградську, Миколаївську і Херсонську області.

ЛУН брав до уваги лише житлові комплекси, будівництво яких відбувалося у лютому, і не враховував об'єкти, які припинили або ще не розпочали будівельні роботи до 24 лютого, а також вже завершені, але не продані.

Раніше, на початку травня, президент Володимир Зеленський в інтерв’ю грецькому виданню EPT News повідомив, що збитки України від зруйнованих внаслідок бойових дій будинків та об’єктів інфраструктури становлять близько 600 мільярдів доларів.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 92. Текстовий онлайн

"Не залишити каменю на камені": президентка Єврокомісії закликала світ продовжувати тиск на Росію

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!