Через ракетні обстріли Одеський припортовий завод не зможе відновити роботу

Одеський припортовий завод

Через повномасштабне вторгнення РФ на територію України Одеський припортовий завод не може виготовляти хімічну продукцію. Фінансовий стан підприємства залишається вкрай складним та нестабільним. Про це повідомили у пресслужбі "ОПЗ".

Правління заводу планувало запустити виробничі потужності 1 червня 2022 року. Але початок роботи відтермінували через обстріли з боку РФ.

"Особливою загрозою для роботи підприємства є ракетні обстріли, що завдає ворог по Одещині та намагається нищити важливі об’єкти інфраструктури. Ці акти агресії становлять безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників заводу та викликають суттєві ризики для екологічної безпеки регіону", – зазначили у пресслужбі "ОПЗ".

Що відомо

  • Через російське вторгнення Одеський припортовий завод призупинив дію трудового договору з працівниками. Термін дії цього рішення триватиме до закінчення воєнного стану в Україні. Наказ набрав чинності 1 квітня.
  • 2 квітня міський голова Южного повідомив, що Одеський припортовий завод почали консервувати.
  • Одеський припортовий завод як об’єкт з підвищеною технологічною небезпекою взяли під цілодобову охорону Національної гвардії та Національної поліції.
  • 24 лютого жителів Южного попросили покинути місто. Мер Володимир Новацький розповів, що можливий удар по припортовому заводу, де зберігається аміак.
  • 20 вересня 2021 року перший заступник директора заводу Микола Щуріков заявив про припинення роботи ОПЗ.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області