День Європи. У Києві стартував флешмоб вдячності країнам, які надали тимчасовий притулок українцям

Одна з численних акцій на підтримку України у війні з Росією. Берлін, 6 квітня 2022 року. Демонтранти вимагають припинити торгівлю енергоресурсів з Росією. Фото: АР

У Києві до Дня Європи 21 травня стартував флешмоб вдячності країнам, що прихистили українців, які змушені були покинути свої домівки внаслідок російського вторгнення.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Українцям, що були вимушені тимчасово поїхати з країни, пропонується записати коротке відеозвернення або написати коротку цитату зі словами вдячності та опублікувати на своїй сторінці у Facebook із хештегами #сміливі_та_вдячні та #brave_and_thankful. Направляйте слова вдячності також можна на електронну адресу: dsk.online1@gmail.com.

Зазначається, що слова вдячності опублікують на сторінці Департаменту суспільних комунікацій у Facebook та на інформаційному порталі "Вечірній Київ".

Що відомо

  • З початку війни з України виїхало понад 6 мільйонів людей.
  • Через повномасштабне вторгнення Росії понад вісім мільйонів українців були змушені покинути свої домівки в межах України.
  • З 400 тисяч українських біженців працездатного віку, зареєстрованих у Польщі, 100 тисяч змогли знайти для себе роботу.

Читайте також

Як біженцям не стати жертвою торговців людьми

Як навчаються українські школярі-біженці у ЄС ― розповідає освітянка

Біженці, соціальне житло, шахраї — інтерв’ю з речницею Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу