Більш ніж 653 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційними даними ювенальних прокурорів, 229 дітей загинули та щонайменше 424 поранені. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.
Ці дані не остаточні, оскільки продовжують встановлювати кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, зазначили в ОГПУ.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 141, Київській — 116, Харківській — 100, Чернігівській — 68, Херсонській — 48, Луганській — 47, Миколаївській — 44, Запорізькій — 28, Сумській — 17, у м.Києві — 16, Житомирській — 15.
17 травня внаслідок ракетного удару окупантів по житловому будинку в м. Бахмут Донецької області тяжко травмована 9-річна дитина.
Читайте також: Як стимулювати дітей до навчання в умовах війни: поради психолога
Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджені 1772 заклади освіти. При цьому 161 з них зруйнований повністю, повідомили в ОГПУ.
Війна. Усі останні новини
Що відомо
- За два місяці війни 71% українських дітей ховалися в укриттях. Кожна друга дитина була розділена із близькими родичами. Третина дітей перебували у зоні воєнних дій, а кожну п’яту дитину батьки вимушені були вивозити під обстрілами. Про це йдеться у звіті "Діти і війна в Україні" Харківського інституту соціальних досліджень, здійсненого спільно з благодійним фондом "Голоси дітей".
- Одесити заснували ініціативу "Діти, ми встигнемо", волонтери якої евакуюють з різних регіонів України неповнолітніх зі спінальною м'язовою атрофією та інвалідністю.
- В Україні запустили чат-бот для пошуку зниклих під час війни дітей.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн
"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!