Артем Пивоваров і Злата Огнєвіч видали пісню на слова Богдана-Ігоря Антонича

Фото: скріншот з відео

Артисти представили нову пісню "До весни" у межах авторського культурного проєкту Артема Пивоварова "Твої Вірші, Мої Ноти".

"Цього разу занурюємось у творчість Богдана-Ігоря Антонича, який захоплює особисто мене своїм магічним і філософським ставленням до природи і, взагалі, до навколишнього світу. Пісня "До весни" – світла і надихаюча, але саме у відеороботі за допомогою дзеркальних відображень ми транслювали, що зовсім не таку весну ми всі чекали.", – розповів Артем Пивоваров на офіційних сторінках у соцмережах.

Цього разу взяти участь у своєму проєкті "Твої Вірші, Мої Ноти" співак запросив Злату Огнєвіч.

"Проєкт "Твої Вірші, Мої Ноти" Артема Пивоварова унікальний. Ще ніхто в Україні не робив подібне – відкрити вірші знакових поетів для української культури за допомогою сучасної музики. Прямо зараз запрошуємо вас зануритись у творчість поета-містика Богдана-Ігоря Антонича, яку ретранслює через свій музичний світогляд Артем Пивоваров", – розповіла Злата Огнєвіч у Facebook.

Мета проєкту "Твої Вірші, Мої Ноти" Артема Пивоварова – популяризація української культури та письменників через призму музики. Проєкт налічує вже вісім пісень на твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Михайла Старицького, Павла Тичини та інших українських поетів.

Окрім Злати Огнєвіч, до проєкту долучились й інші українські артисти, серед яких Олег Скрипка, Євген Хмара та Павло Шилько, гурт KALUSH, Лілу45 та репер Ярмак.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culturesuspilne@gmail.com. Ваші історії важливі для нас!