З 1 травня окупаційна влада Каховки вводить на території району російські рублі

Фото:Є/ua

Призначена російськими військовими так звана "влада" Каховки вводить на території району російські рублі. Зробити це збираються з 1 травня, про що голова Каховського адміністративного району Леонтьєв видав розпорядження. Його на сторінці у Facebook опублікував журналіст Олег Батурін.

В розпорядженні йдеться про те, що з 1 травня російський рубль на території району стане офіційними грошима. Одночасно ходитиме і українська гривня.

Підприємцям наказано ціну на товари вказувати і в гривні, і в рублях.

Від підприємств та організацій в незаконному указі окупаційної влади РФ вимагають забезпечити безперебійний обіг рубля у фінансових операціях.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 24 лютого головну споруду Північно-Кримського каналу та Каховську ГЕС на території Херсонської області захопили окупанти. Каховка, Таврійськ та Нова Каховка з першого дня війни опинились в тимчасовій окупації.
  • 1 квітня військові РФ призначили так званого "керівника" Каховки. Ним став ексдепутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук.
  • У тимчасово окупованій Каховці так звана "влада", яку призначили військові РФ, планує масштабно відзначити 9 травня.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!