У тимчасово окупованій Каховці "влада" готує масштабне святкування 9 травня

Фото: Каховська РДА

У тимчасово окупованій Каховці так звана "влада", яку призначили військові РФ, планує масштабно відзначити 9 травня, повідомляє Каховська міська територіальна громада на сторінці у Facebook.

"Теперішні нацисти планують танці з бубнами з приводу розгрому своїх соплемінників - німецьких нацистів", - йдеться у повідомлені.

За планами так званого "керівника" міста Павла Філіпчука, парад, мітинг та каша. Він обіцяє появу безсмертного полку. Основна частина дійства відбудеться у Каховці, а у Новій Каховці організують концерт.

Задіяли в організації і каховський музей, який має надати відповідні експонати та документи.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 24 лютого головну споруду Північно-Кримського каналу та Каховську ГЕС на території Херсонської області захопили окупанти. Каховка, Таврійськ та Нова Каховка з першого дня війни опинились в тимчасовій окупації.
  • 1 квітня військові РФ призначили так званого "керівника" Каховки. Ним став ексдепутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!