В кількох точках Маріуполя з'явився мобільний інтернет — Андрющенко

Фото: Getty Images

В деяких точках м. Маріуполь систематично з’являється інтернет. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

Він додав, що в районі "Метро" та ТРЦ "ПортCity", а також в районі колишнього "АТБ" на Східному систематично з’являється інтернет. За словами Андрющенка, найпростіший перевірений спосіб вийти на зв’язок — скористатися Viber.

"Намагайтесь зв’язатись з близькими та знайомими. Розповідайте їм правду про окупацію, що ніхто їх не кинув та не зрадив", — додав радник міського голови.

Що відомо

  • В Маріуполі військові РФ скинули потужну бомбу на лікарню — Тарута
  • "Не чуємо відповіді на наші пропозиції обміну". Зеленський — про ситуацію в Маріуполі
  • РФ заявила про початок штурму "Азовсталі" в Маріуполі. На території підприємства був вибух
  • Маріуполь є однією з найгарячіших точок війни Росії проти України. Місто перебуває в облозі з початку березня, російські війська контролюють частину його території. Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей.
  • Крім того, за даними влади Маріуполя, російські окупанти завезли у Маріуполь мобільні крематорії. У блокадному Маріуполі залишається ще 130 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!