В Маріуполі військові РФ скинули потужну бомбу на лікарню — Тарута

Російські військові в Маріуполі скинули потужну бомбу на лікарню в районі "Азовсталі". Під завалами там близько 300 людей серед них діти. Про це повідомив народний депутат, ексголова Донецької ОДА Сергій Тарута.

Він додав, що у вцілілій частині лікарні були поранені українські воїни та ховались маріупольці із дітьми, адже у знищеному місті ховатись більше ніде.

"Бракує слів. Напередодні СБУ виклали перехоплену розмову одного з російських військових, в якій йшлося про те, що на "Азовсталь" скидатимуть тритонні бомби", — йдеться в повідомленні.

— Ти уявляєш, який там буде вибух? А як мирні?, — перепитує жіночий голос.

— Наказ: "рівняти із землею", — відповідає військовий РФ. — Хто мирні? Залишилися лише патріоти та дуже розумні, — дописав Тарута.

Що відомо

  • Армія РФ намагається знищити Маріуполь та українських захисників
  • Армія РФ хоче "стерти "Азовсталь" з лиця землі": СБУ перехопила розмову
  • У Маріуполі війська РФ скидають авіабомби на укриття з цивільними
  • Окупанти під виглядом допомоги у пошуку зниклих у Маріуполі збирають інформацію для фільтрації
  • Командир полку "Командир полку "Азов" з Маріуполя звернувся до світової спільноти, з проханням забезпечити "справжній зелений коридор" та евакуювати цивільне населення з міста.
  • Ситуація в обложеному Маріуполі залишається складною, і вирішити її можна лише двома шляхами — наданням Україні всієї необхідної зброї або через переговори із обов’язковим залученням партнерів Києва. Про це у вечірньому зверненні 16 квітня повідомив президент Володимир Зеленський.
  • Маріуполь є однією з найгарячіших точок війни Росії проти України. Місто перебуває в облозі з початку березня, російські війська контролюють частину його території. За словами Володимира Зеленського, якщо Росія знищить українських військових, які захищають Маріуполь від російського вторгнення, у мирних перемовинах з РФ можна буде ставити крапку.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Крім того, за даними влади Маріуполя, російські окупанти завезли у Маріуполь мобільні крематорії.
  • У блокадному Маріуполі залишається ще 130 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ.
  • Російське військове командування стверджує, що армія РФ начебто взяла під контроль морський торговий порт у Маріуполі Донецької області. Водночас полк "Азов", який тримає оборону міста, заявляє про проведення успішної операції та перегрупування.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!