Львів'янин Віктор Легкодух здобув "золото" на "Іграх нескорених"

Facebook/Invictus Games: Team Ukraine

Львів'янин Віктор Легкодух виборов "золото" зі штовхання ядра на "Іграх нескорених". Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Віктор Легкодух здобув золото зі штовхання ядра і знову підняв український стяг на п'єдестал! На жоден інший результат Вітя і не був налаштований! Кращі!", — повідомили на Facebook-сторінці української команди.

Львів'янин Віктор Легкодух. Facebook/Invictus Games: Team Ukraine

Віктор Легкодух пішов захищати Україну в перші дні російської агресії навесні 2014 року. Чоловік пів року воював у найгарячіших точках на Сході України. У серпні того ж року він отримав важке вогнепальне мінно-вибухове поранення у хребет. Після цього був тривалий період лікування і реабілітації.

"Не дав занепасти духом спорт. Щодня Віктор попри біль і перешкоди займався силовими вправами. Тепер спортсмен здобуває перемоги на візку – раніше він став фінішером Лондонського марафону. Дистанцію у 42 кілометри Віктор здолав за 5 годин 51 хвилину. Так тримати! Переможемо на всіх фронтах!", — каже Максим Козицький.

Віктор Легкодух. Facebook/Invictus Games: Team Ukraine

Також ветерани зі Львівщини Сергій Калитюк та Дмитро Афанасьєв у команді зі спортсменом із Кривого Рогу Василем Стуженком вибороли срібло у стрільбі з лука на "Іграх Нескорених".

Читайте також: Ветерани зі Львова та Кривого Рогу вибороли "срібло" на "Іграх нескорених"

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону