Канада вводить санкції проти Абрамовича та оборонних підприємств РФ

.

Уряд Канади підготував новий пакет санкцій, до якого потрапили п'ятеро впливових російських олігархів та 32 підприємства військово-промислового комплексу, передає Toronto Star.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про введення санкцій проти оточення Володимира Путіна. У підсанкційний список потрапив російський мільярдер Роман Абрамович, ще четверо росіян і 32 структури, пов’язані зі сферою оборони та виробництва Росії.

Також під санкціями опинилися мільярдер Алішер Усманов, голова ЦВК Елла Памфілова, а також суддя Хімкинського міського суду Олена Морозова.

На додачу Трюдо повідомив, що розглядає можливості вивезення частини українських біженців до Канади.

Що відомо

  • МЗС опублікувало список компаній, які вирішили залишитися в Росії та продовжити свій бізнес попри збройну агресію РФ проти України.
  • Найбільша у світі група продуктів харчування Nestle заявила 9 березня, що призупинила всі капітальні інвестиції в Росії після її вторгнення в Україну.
  • Всесвітній економічний форум у Давосі виступив на боці України і заморозив відносини із Росією, включаючи стратегічне партнерство з конгломератами, якими керують російські олігархи.
  • Компанія PepsiCo заявила, що припиняє рекламну діяльність та продаж своїх напоїв на території Росії через її агресію проти України.
  • Раніше, корпорація Coca-Cola та Pepsi заявили, що призупиняють роботу в Росії на тлі російської агресії проти України.
  • McDonald's і KFC призупиняють роботу в Росії.

Читайте також

Вторгнення Росії. День 16. Хроніка

"Залізна завіса вже опустилася". Які компанії йдуть з Росії через її напад на Україну

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини