В Італії розширили карантин на 16 мільйонів людей

. EPA, via Shutterstock

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив, що щонайменше 16 мільйонів людей потрапили під карантин у зв'язку з закриттям до 3 квітня Ломбардії і ще 14 провінцій через поширення коронавірусу. Про це повідомляє BBC.

Під час особливого режиму не працюють кінотеатри, спортзали, басейни, музеї та гірськолижні курорти. Призупинено проведення релігійних та культурних заходів, весілль та похоронів.

Громадянам заборонено виїжджати з Ломбардії, де проживає 10 мільйонів людей. Людей пропускатимуть лише у випадку "крайньої необхідності". Під карантин потрапила столиця Ломбардії – Мілан.

Людям наказали залишатися вдома якнайдовше. Тим, хто порушує карантин, може загрожувати три місяці в'язниці.

Ресторани та кафе можуть працювати, але клієнти повинні сидіти на відстані не менше метра один від одного.

Прем'єр-міністр Конте перерахував закриті провінції: Модена, Парма, П'яченца, Реджо-Емілія, Ріміні, Пезаро-е-Урбіно, Алессандрія, Асті, Новара, Вербано-Кузьо-Оссола, Верчеллі, Падуя, Тревізо та Венеція.

Що відомо

  • Станом на ранок, 7 березня, у світі було зареєстровано 102 186 випадків захворювання COVID-19, з них 3 491 закінчились смертю, у той же час 57 389  (56,2%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 21 373 випадки у 88 країнах/територіях/регіонах, в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19.
  • Кількість загиблих в Італії від коронавірусу сягнула 230 осіб. За 24 години чиновники повідомили про більше 50 загиблих. Кількість підтверджених випадків зросла в суботу більш ніж на 1200 до 5883.
  • Раніше карантин стосувався близько 50 тисяч людей на півночі Італії.