У Ватикані хлопчик вийшов на сцену до Папи Римського, щоб попросити його шапочку

АР

Десятирічний хлопчик вийшов на сцену під час щотижневої аудієнції Папи Римського Франциска, щоб попросити його пілеолусПілеолус — традиційний головний убір клірика Римсько-католицької церкви, а також клірика Англіканської церкви; виник внаслідок практичної необхідності, а саме – для того, щоб тримати тонзуру представників духовенства в теплі в часто холодних, вологих приміщеннях церков..

Хлопчик піднявся з одного з передніх сидінь глядацької зали Ватикану, коли священники читали молитви та вступні промови, і показав на пілеолус Понтифіка, передає Euronews.

АР

Під аплодисменти глядачів, дитина погодилася піти зі сцени тільки після того, як їй видали власну шапочку.

Франциск своєї чергою відзначив "спонтанність і свободу" та зазначив, що віряни мають відчувати таку свободу, щоб наблизитися до Бога і не боятися.

Що відомо

  • Папа Римський Франциск закликав законодавців по всьому світу подолати "вузькі рамки" партійної політики, щоб якомога швидше досягти консенсусу в боротьбі зі зміною клімату.
  • Папа Римський Франциск планує відвідати Україну впродовж 2022 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!