Папа Римський планує відвідати Україну. Коли чекати на візит

AP

Папа Римський Франциск планує відвідати Україну впродовж 2022 року.

Про це в інтерв’ю Католицькому інформаційному агентству заявив львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.

"Я дізнався, що Святіший Отець планує такий візит в наступному році", – зазначив він.

При цьому Мокшицький не уточнив дату візиту.

Водночас архієпископ розповів, що нині Католицька церква в Україні переживає період росту.

"Щороку ми формуємо одну-дві парафії. В цьому році ми також освятили закритий монастир сестер-бенедиктинок. Минулого року ми освятили чотири нові церкви", – зауважив Мокшицький.

За його словами, церква користується міжнародною підтримкою.

"Нашу церкву в Україні підтримує Вселенська Церква, особливо з Польщі, звідки приходять нові священники. Завдяки цій допомозі і солідарності, в тому числі фінансової, наша церква може продовжувати розвиватися і служити вірним найкращим чином", – розповів Мокшицький.

Що відомо

  • 12 вересня Папа Римський Франциск у межах свого міжнародного турне прибув до угорської столиці Будапешт, де зустрівся зі Вселенським патріархом Варфоломієм.
  • У середині липня Франциск повернувся у Ватикан після шпиталізації внаслідок операції на кишківнику. Угорщина стала першою країною, яку понтифік відвідав після операції.
  • З початку свого понтифікату Папа Франциск відвідав 54 країни світу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!