Ілля Марченко у напруженій боротьбі вилетів у другому колі турніру ATP у Москві

btu.org.ua

Причому двічі поспіль - від одного й того ж суперника.

Перша ракетка України у чоловічому тенісі Ілля Марченко вилетів з турніру ATP, що проходить у Москві. У другому колі український тенісист зазнав поразки від австралійця Джона Міллмана.

Марченко проводив на Кубку Кремля четвертий матч: українець подолав два раунди кваліфікації, а також казахстанця Алєксандра Бубліка у першому колі, уперше за п'ять років здолавши тенісиста із топ-40 світового рейтингу.

Наступним суперником Марченка на турнірі ATP у Росії був австралієць Міллман. Саме від нього українець вилетів у другому колі попереднього турніру ATP, що проходив у Болгарії.

У першому сеті Марченко дозволив Міллману двічі взяти гейми на своїй подачі. Цієї переваги вистачило австралійцеві для того, щоб вийти уперед за партіями - українець взяв лише один гейм.

Друга партія проходила для Марченка та Міллмана за іншим сценарієм. Українець та австралієць виграли по два гейми, після чого Марченко взяв гейм на власній подачі і зробив брейк.

Марченко ледь не втратив перевагу, дозволивши Міллману зрівняти рахунок - 4:4. Проте наприкінці партії українцеві вдалося здобути перемогу та перевести гру у вирішальний третій сет.

У третій партії Марченко дозволив австралійському тенісисту зробити брейк за рахунку 2:2, після чого австралієць почав контролювати хід зустрічі. Відігратися українцеві не вдалося - Міллман не віддав гейми на своїх подачах та здобув перемогу - загалом гра тривала майже дві з половиною години.

WTA. Кубок Кремля, друге коло

Ілля Марченко (Україна) - Джон Міллман (Австралія) 0:2 (1:6, 7:5, 4:6)

Для Марченка це другий поспіль виліт у другому колі на турнірах ATP - обидва рази його вибивав зі змагань саме Міллман. Водночас, на турнірі у Софії австралієць припинив виступи вже у наступному матчі після перемоги над українцем, програвши у чвертьфіналі американцеві Маркосу Жирону.

• Марченко став третім українцем, що вилетів з Кубку Кремля - перед цим турнір залишили Даяна Ястремська та Ангеліна Калініна.
  • Єдиною представницею України на турнірі залишається Леся Цуренко. У четвер, 21 жовтня, вона зіграє у другому колі проти чешки Маркети Вондрушової.